Odlewy formowane ręcznie - THONI ALUTEC

 
Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt
 
Konstruowanie odlewów
Konstruowanie odlewów
Czy chcieliby Państwo sprawdzić techniczne i ekonomiczne możliwości zamiany Waszych dotychczasowych części maszyn, konstrukcji na nowe wykonane z aluminium?


Modelarnia
Modelarnia
Jakość odlewu zależy od dokładności wykonania oprzy- rządowania modelowego. Znając tę zasadę, od samego początku naszego istnienia zaczęliśmy tworzyć własną modelarnię.

Odlewnia aluminium
Odlewnia
Sercem naszego zakładu jest odlewnia aluminium. To dzięki niej powstał nas zakład i rozwija się do dnia dzisiejszego. Powstanie i rozwój odlewni aluminium jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli zakładu, ...

Oczyszczalnia odlewów aluminiowych
Oczyszczalnia
Ciągły proces czyszczenia odlewów to przede wszystkim prace ręczne, które wymagają niezwykłych umiejętności manualnych oraz dużego wysiłku fizycznego.

Obróbka cieplna odlewów ze stopów aluminium
Obróbka cieplna
W ciągu kilku ostatnich lat nastąpił gwałtowny rozwój obróbki cieplnej odlewów z aluminium. Tym samym mechaniczne właściwości odlewów z aluminium zwiększyły się o 200%.


Obróbka maszynowa odlewów ze stopów aluminium
Centrum Obróbki Mechanicznej
Zbudowaliśmy od podstaw nową halę produkcyjną, w której ulokowaliśmy najnowocześniejsze obrabiarki CNC w technologii HSM z magazynami narzędzi sterowane numerycznie w pięciu osiach.

Logistyka odlewni aluminium
Logistyka
Dostarczanie odlewów z aluminium do Europy, Azji, Ameryki Północnej i na Bliski Wschód jest dla naszej firmy dużym wyzwaniem. Do naszych europejskich Klientów dostarczamy gotowe odlewy z aluminium z tolerancją ± 3 dni.

Bezpieczeństwo pracy w odlewni aluminium

Bezpieczeństwo pracy


English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009
Safety