Metalurgia - THONI ALUTEC

Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca KontaktCertyfikaty   I   Metalurgia   I   Badania nieniszczące    I   Izba pomiarowa    I   Badania szczelności i wytrzymałości

METALURGIA

THONI ALUTEC dysponuje w pełni wyposażonym laboratorium metalurgicznym do badań i oceny składu chemicznego, struktury materiałowej, własności wytrzymałościowych aluminium, jak i wad wewnątrz materiału.

Każdy wytop jest identyfikowany i oceniany na specjalnych stanowiskach do analizy właściwości wytopów. Pracownicy laboratorium metalurgicznego posiadają stosowne wykształcenie i kwalifikacje do interpretacji wyników badań. Od ich decyzji zależy jakość odlewów aluminiowych.
Do badania struktury materiałowej służą mikroskopy cyfrowe, które pozwalają nam analizować strukturę materiału. Pracownicy laboratorium metalurgicznego przygotowują zgłady badanych materiałów, dokonują ich oceny oraz wydają stosowne orzeczenia z badań.
Jakość i wytrzymałość wyprodukowanych wyrobów oceniana jest na najnowocześniejszych urządzeniach do badań niszczących. Każda partia odlewów aluminiowych jest identyfikowana, badana i oceniana przez przeszkolony personel, który odpowiednio interpretuje otrzymane wyniki oraz wystawia certyfikaty akceptowane przez międzynarodowe instytucje.

   
English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009