Obróbka aluminium | cieplna obróbka odlewów - THONI ALUTEC

Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt

Konstruowanie odlewów   I   Modelarnia   I   Odlewnia   I   Oczyszczalnia   
Obróbka cieplna    I   Obróbka maszynowa    I   Logistyka   I   Bezpieczeństwo pracy

OBRÓBKA CIEPLNA

W ciągu kilku ostatnich lat nastąpił gwałtowny rozwój obróbki cieplnej odlewów z aluminium. Tym samym mechaniczne właściwości odlewów z aluminium zwiększyły się o 200 %.
Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów, całkowicie zmodernizowaliśmy dział obróbki cieplnej. Dzisiaj stosujemy najnowocześniejsze urządzenia sterowane komputerowo, dzięki temu przebieg procesu jest ciągle monitorowany i zapisywany na dysku komputera.
Wszystkie procesy obróbki cieplnej są identyfikowane i badane zgodnie z wymaganiami norm międzynarodowych oraz z  indywidualnymi oczekiwaniami Klienta.
Cały proces obróbki cieplnej odlewów z aluminium jest procesem zautomatyzowanym, co zapewnia nam szybkość oraz powtarzalność.
Badania i analiza własności materiałowych są przeprowadzane przez laboratorium metalograficzne dla każdej partii wyrobów obrobionych cieplnie, dzięki czemu nasze odlewy zyskują wysoką jakość. Do badań stosujemy najnowocześniejsze urządzenia, które podlegają okresowemu wzorcowaniu przez serwis producenta lub uprawnione laboratoria.

 
 
   
English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009